Narrow standard

CÜBBELLİ AHMET HOCAMIZDAN ZİYARET
Haber

CÜBBELLİ AHMET HOCAMIZDAN ZİYARET

  Cübbeli Ahmet Hocamız, Feyder hafızlık kursumuzu ziyaret ettiler. Hafız kardeşlerimize hafızlık hususunda tavsiyelerde bulundular. Hepsine dua edip, onların hafız olmaları için çabalayan anne ve babalarına hayır dualarını esirgemedi. Onlara bu ilim yolunda hizmet eden hocalarına ve okumalarına olanak sağlayan maddi manevi destek olan hayırseverlere uzun uzun dua ettiler. Bizler de Feyder ailesi olarak hocamıza […]

FEYDER ÇAD’DA
Haber

FEYDER ÇAD’DA

FEYDER Çad ziyaretini tamamladı. Çad’daki Müslüman kardeşlerimizle gönül köprüleri kurduk. İlim gören kardeşlerimize Kur’an-ı Kerim’ler hediye ettik. Farklı köylerde su kuyuları açıp kardeşlerimize sağlıklı suya kolay erişim imkanı sunduk. Kurbanlar kesildi, erzaklar ve hediyeler dağıtıldı. Allah hayır sahibi kardeşlerimizin hayırlarını kabul eylesin.

ABDULMETİN BALKANLIOĞLU HOCAMIZDAN ZİYARET
Haber

ABDULMETİN BALKANLIOĞLU HOCAMIZDAN ZİYARET

  Abdulmetin Hocamız, Kudüs’ün Fethi münasebetiyle derneğimizi ziyaret ettiler. Bizlere eşsiz anlatımıyla sohbette bulundular. Kendisini dinlemeye gelen cemaatle sohbet sonrası hasbihal ettiler. Hafız kardeşlerimize bol dualar edip gönlümüzü hoş ederek ziyaretlerini bitirdiler. Bizlerde hocamıza hayırla dualar ediyoruz. İslam adına yapacağı işlerde Rabbimiz kendisinin yar ve yardımcısı olsun.